
V nové epizodě Negramotů po boku Karla není Tony jediným Afročechem, protože pozvání kluků přijala content creatorka vystupující pod pseudonymem Anežka l´Afro-tchèque, vlastním jménem Anežka Kozel. „Jsem prostě Kozel, ne Kozlová. A ani nemám žádné africké jméno, na které se mě pořád někdo ptá. Akorát když někam přijdu a řeknu Kozel, tak koukají a ptají se, kde je nějaký kozel,“ říká Anežka. „Aha, takže ta písnička Byl jeden pán, ten kozla měl, to je o tvých předcích?“ reaguje Tony. „Ve finále jsem za to, čím jsem si prošla i vděčná, teď mě žádné komentáře nerozhodí,“ uzavírá Anežka.
© 2026 Studio89 Mediaworks s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti

Negramoti